Amerykańska baza w Polsce. Generał zabiera głos

wiadomosci.wp.pl 6 godzin temu
Generał Mieczysław Bieniek w programie "Newsroom" w Wirtualnej Polsce odniósł się do starań polskiego rządu o stałą amerykańską bazę w Polsce. Jak podkreślił, "ta szansa jest bardzo realna".
Idź do oryginalnego materiału