Apache nad miastem. Wojskowe manewry w elbląskim porcie (zdjęcia!)

info.elblag.pl 7 godzin temu
Wspólne manewry sił lądowych, powietrznych i marynarki odbyły się dziś (26 czerwca) w elbląskim porcie. Żołnierze przeprowadzili operację odbicia infrastruktury krytycznej z rąk terrorystów. Nad miastem pojawiły się śmigłowce Apache, a na rzece ORP Śniardwy. Był to ostatni epizod ćwiczeń Dzielny Dzik 26. Zobacz galerię zdjęć.


Elbląski port zmienił się dziś (26 czerwca) w poligon. Na terenie terminala przy ul. Radomskiej odbył się finał jednych...
Idź do oryginalnego materiału