Kim zapowiada dwa nowe okręty rocznie i zbrojenia nuklearne floty

defence24.pl 12 godzin temu
Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un wprowadził do służby niszczyciel o wyporności 5 tys. ton – przekazały w środę reżimowe media. Kim zapowiedział też, iż Korea Płn. będzie rocznie budować dwa okręty nawodne klasy „Choe Hyon” lub wyższej.
Idź do oryginalnego materiału