Mieszkańcy i władze oddali hołd Sybirakom. Rocznica masowych wywózek

radio.bialystok.pl 1 dzień temu
Pierwsza masowa wywózka miała miejsce 10 lutego 1940 roku - wówczas w głąb Związku Sowieckiego wywieziono około 140 tys. osób. Kolejne były w kwietniu i czerwcu.Naszym obowiązkiem jest pamiętać - podkreślali uczestnicy uroczystości w...
Idź do oryginalnego materiału