Napięcia na linii Polska-Ukraina przed konferencją w Gdańsku. Kosiniak-Kamysz komentuje decyzję prezydenta Ukrainy

dziennik.pl 9 godzin temu
Zdjęcie: Władysław Kosiniak-Kamysz


"Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskiego powinien być na konferencji w Gdańsku, bo jest współorganizatorem i współzapraszającym" - ocenił wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Podkreślił, iż gdyby nie decyzja Zełenskiego o nadaniu jednostce imienia bohaterów UPA, nie mielibyśmy takiej sytuacji dzisiaj.
Idź do oryginalnego materiału