Nowa wiceministra obrony o obowiązkowej służbie wojskowej. "Nie wykluczam"
Zdjęcie: Magdalena Sobkowiak-Czarnecka
Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, nowa wiceminister obrony narodowej, w mocnych słowach wypowiedziała się na temat przyszłości polskiej armii. Wiceszefowa resortu na antenie RMF FM przyznała, iż nie wyklucza przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej, wskazując na zmieniające się podejście młodych Polaków do munduru.










