Pożegnanie z ATM Grupą po roku. Rezygnuje wiceprezeska

wirtualnemedia.pl 1 miesiąc temu
Z końcem maja z funkcji wiceprezeski ATM Grupy odejdzie Urszula Piasecka. Objęła to stanowisko w maju zeszłego roku.
Idź do oryginalnego materiału