Premier Ukrainy do Polaków: Dziękuję za pomoc, gdy była najbardziej potrzebna
Zdjęcie: Foto: PAP/Adam Warżawa
Premier Ukrainy Julia Swyrydenko podczas inauguracji Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku podziękowała Polakom za wsparcie udzielone jej krajowi po rosyjskiej inwazji. Podkreśliła również, iż Kijów liczy na dalszą współpracę z Polską oraz wspólne budowanie przyszłości w ramach Unii Europejskiej.








