Przy obelisku i na modlitwie. Rozwory uczciły pamięć Sybiraków

eostroleka.pl 2 godzin temu
W Rozworach odbyły się uroczystości upamiętniające 85. rocznicę IV deportacji na Sybir. Mieszkańcy i goście oddali hołd ofiarom sowieckich represji przy Obelisku Pamięci oraz podczas mszy świętej w Przytułach Starych.
Idź do oryginalnego materiału