Rośnie napięcie między Koreami. Reżim Kima buduje instalacje tuż przy granicy

defence24.pl 3 godzin temu
Południowokoreańskie wojsko potępiło w poniedziałek rozbudowę instalacji granicznych przez Koreę Północną – podała agencja Yonhap. Uznano to za naruszenie rozejmu z 1953 roku, ponieważ nowe bariery i pola minowe powstają w bezpośrednim sąsiedztwie wojskowej linii demarkacyjnej, w strefie buforowej.
Idź do oryginalnego materiału