Rzeszów/Jasionka: firma z branży lotniczej szuka pracownika. Praca od zaraz

carpatiabiznes.pl 1 tydzień temu

Praca. Firma Heli-One Poland z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej – CHC Helicopter.

Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych.

Oferty pracy (Heli-One/Jasionka)

Inżynier Obsługi Technicznej Part-145

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie obszaru obsługi technicznej: płatowiec, silniki, awionika, struktura w pełnym spektrum tematyki z zakresu obsługi i remontu statku powietrznego.
  • Przygotowanie oraz zatwierdzanie napraw kart pracy oraz instrukcji napraw opracowanych na podstawie zatwierdzonych danych obsługowych.
  • Przygotowanie oraz weryfikacja szablonów zleceń pracy dla wszystkich zadań z zakresu SOW,
  • Wypełnianie protokołów ważenia śmigłowca,
  • Opracowanie listy wymaganych re-torque’ów wynikających z zakresu wykonanych prac na śmigłowcu po przeprowadzonej obsłudze (zgodnie z dodatkowymi wymaganiami klienta)
  • Kontakt z OEM lub CAMO w przypadku niestandardowych zagadnień nieujętych w dokumentacji obsługowej lub innych ustaleniach kontraktowych.
  • Analiza modyfikacji danego statku/sprzętu lotniczego będącego w obsłudze.
  • Uczestnictwo w wycenie nowych projektów.
  • Uczestnictwo we wdrażaniu do obsługi nowych rodzajów śmigłowców oraz komponentów.
  • Przygotowanie obszaru pracy do audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz czynne uczestnictwo w nich.
  • Usuwanie powstałych niezgodności poprzez wprowadzanie działań korygujących.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wymagań organów nadzoru, których spółka posiada zatwierdzenia.

Wymagania

  • Wykształcenie – Wyższe techniczne, preferowane lotnicze;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy na manualach OEM;
  • Znajomość przepisów lotniczych PART;
  • Bardzo dobra znajomość wiedzy technicznej dotyczącej śmigłowców;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość systemów informatycznych: AMOS, AutoCAD, Inventor;
  • Prawo do legalnego pobytu i pracy na terenie Polski.

Oferują

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży
  • Najwyższe standardy pracy
  • Pracę z ciekawymi projektami obsługi technicznej nowoczesnych helikopterów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • meals allowance

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Heli-One”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału