Około 150 żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej przeszło kolejne szkolenie specjalistyczne. Terytorialsi uczyli się skutecznego działania, współpracy na każdym szczeblu – od dowódcy sekcji, poprzez sapera, ratownika, celowniczego do radiotelefonisty.


Lubelscy terytorialsi regularnie doskonalą również umiejętności związane ze swoimi specjalnościami wojskowymi. To okazja do doskonalenia praktycznych umiejętności, wymiany doświadczeń oraz ujednolicania procedur stosowanych przez specjalistów w całej brygadzie – informuje oficer prasowy 2. Lubelskiej Brygady Obrony terytorialnej kapitan Marta Gaborek.

EwKa / opr. AKos
Fot. 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej













