Spotkanie podsumowujące zajęcia realizowane w ramach projektu „Szkoła Międzypokoleniowa”

zuromin-powiat.pl 1 dzień temu

19 czerwca w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w miejscowości Zielona odbyło się spotkanie podsumowujące zajęcia realizowane w ramach projektu „Szkoła Międzypokoleniowa”. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania, rozmów oraz podsumowania efektów wyjątkowej współpracy uczniów i seniorów.

Podczas projektu seniorzy, przy wsparciu młodzieży, rozwijali swoje kompetencje cyfrowe i poznawali możliwości, jakie daje korzystanie z internetu oraz nowoczesnych technologii. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i klimatycznej atmosferze – nie zabrakło wspólnego grilla, przemówień oraz podziękowań za zaangażowanie wszystkich uczestników.

Projekt po raz kolejny pokazał, iż nauka i wymiana doświadczeń nie znają wieku, a międzypokoleniowa kooperacja buduje relacje i wzmacnia lokalną społeczność.

Idź do oryginalnego materiału