Jak informuje Biełsat:
Sytuacja paliwowa w Jekaterynburgu i obwodzie swierdłowskim dramatycznie się pogorszyła. Stacje benzynowe zaczęły masowo się zamykać, a przed jedyną działającą w centrum miasta utworzyła się olbrzymia kolejka.
Nie tylko mieszkańcy, ale także służby ratunkowe borykają się z niedoborem paliwa – w tym karetki pogotowia i autobusy.
Kto jest winien tej sytuacji? Otóż zdaniem Gazpromnieftu… kierowcy. Według producenta kierowcy próbują zatankować nie tylko swoje samochody, ale także kanistry, pomimo obowiązującego zakazu
#Sytuacja #paliwowa #Jekaterynburgu #obwodzie #swierdłowskim #dramatycznie #się #pog..
Żródło materiału: BIEŁSAT










