Telefon zamiast spotkania. Zełenski zabrał głos po rozmowie z szefową KE

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
Wołodymyr Zełenski poinformował, iż rozmawiał z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, która przebywa w Gdańsku. Tematami były m.in. kooperacja obronna, dostawy dla Sił Obronnych Ukrainy oraz kolejne bezpośrednie kontakty.
Idź do oryginalnego materiału