W Warszawie został pobity 14-latek z Ukrainy

oko.press 2 godzin temu
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na przystanku, gdy Dawid wracał z kolegami znad Jeziorka Czerniakowskiego. Ukraińskiego nastolatka pobił dorosły Polak. Zadał kilka ciosów w twarz. Chłopiec ma podbite oko, siniaki na rękach i na szyi – podaje TOK FM.
Idź do oryginalnego materiału