W sobotę, 9 maja 2026 r. wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, iż Polska jest gotowa przyjąć kolejnych amerykańskich żołnierzy w celu wzmocnienia wschodniej flanki NATO i jeszcze lepszej ochrony Europy . Dodał, iż sojusz polsko-amerykański to fundament naszego bezpieczeństwa.
Wzmocnienie wschodniej flanki NATO. Kosiniak-Kamysz: Polska jest gotowa przyjąć kolejnych amerykańskich żołnierzy
forsal.pl 4 tygodni temu
Zdjęcie: żołnierz, usa, mundur, flaga, las
- Strona główna
- Polska
- Wzmocnienie wschodniej flanki NATO. Kosiniak-Kamysz: Polska jest gotowa przyjąć kolejnych amerykańskich żołnierzy
Powiązane
Relacje transatlantyckie wciąż silne mimo napięć
1 dzień temu
Polecane
254. Księga wejścia-wyjścia.
1 dzień temu










