„Emirat to my. Jak talibowie odbijali Afganistan” to niezwykły reportaż Jagody Grondeckiej, która mieszkała w Kabulu i na własne oczy widziała wycofywanie się USA z Afganistanu. W Rozmowie z Łukaszem Adamskim opowiada o książce, swoich przeżyciach podczas ewakuacji oraz o obecnej geopolityce. „Latem 2021 roku, gdy po dwudziestu latach obecności Amerykanie opuszczają Afganistan, Jagoda Grondecka […]
Czy Amerykanie przegrali wojnę w Afganistanie?
radioolsztyn.pl 1 dzień temu
- Strona główna
- Inicjatywy lokalne
- Czy Amerykanie przegrali wojnę w Afganistanie?
Powiązane
Wywiady ostrzegają przed prowokacjami Rosji
1 godzina temu
Jasne stanowisko Sikorskiego
1 godzina temu
Polecane
Konkurs „Małopolska Wieś 2026” rozstrzygnięty
1 godzina temu
Kontrowersje wokół parkometrów w Chicago
1 godzina temu
Emocje na wodzie
1 godzina temu












