Czy Amerykanie przegrali wojnę w Afganistanie?

radioolsztyn.pl 1 dzień temu

„Emirat to my. Jak talibowie odbijali Afganistan” to niezwykły reportaż Jagody Grondeckiej, która mieszkała w Kabulu i na własne oczy widziała wycofywanie się USA z Afganistanu. W Rozmowie z Łukaszem Adamskim opowiada o książce, swoich przeżyciach podczas ewakuacji oraz o obecnej geopolityce. „Latem 2021 roku, gdy po dwudziestu latach obecności Amerykanie opuszczają Afganistan, Jagoda Grondecka […]

Idź do oryginalnego materiału