Drugi hiszpański okręt podwodny typu S-80 rozpoczął próby morskie [WIDEO]

zbiam.pl 13 godzin temu
25 czerwca stocznię Navantia w Kartagenie opuścił okręt podwodny S-82 Narciso Monturiol, rozpoczynając etap prób morskich. Jednostka wypłynęła na Zatokę Kartageny. Pierwsze wyjście odbyło się na powierzchni, przy użyciu własnych systemów napędowych, i umożliwiło przeprowadzenie licznych kontroli różnych urządzeń...
Idź do oryginalnego materiału