Podłoga metra w Petersburgu z symbolami III Rzeszy. Pasażerowie będą po nich chodzić
wiadomosci.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Stacja metra Park Pobiedy w Petersburgu
Symbole Wehrmachtu zostaną wkomponowane w podłogę przed i za bramkami obrotowymi stacji metra Park Pobiedy [Park Zwycięstwa].
- Strona główna
- Inicjatywy lokalne
- Podłoga metra w Petersburgu z symbolami III Rzeszy. Pasażerowie będą po nich chodzić
Powiązane
Polecane
VI przegląd twórczości DDS+ w Skwierzynie
42 minut temu
Ogólnopolski trening pierwszej pomocy w Skwierzynie
43 minut temu
Piknik z Orłem Międzyrzecz
49 minut temu
Radni zachwyceni rządami burmistrza Kobiałki
54 minut temu












