Północnokoreański niszczyciel rozpoczął służbę

zbiam.pl 6 godzin temu
23 czerwca w Nampo, w obecności lidera Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej Kim Dzong Una, odbyła się uroczystość przyjęcia do służby w Marynarce Wojennej Koreańskiej Armii Ludowej niszczyciela Choe Hyon. Choe Hyon to okręt zupełnie nowego typu, znacznie większy i silniej...
Idź do oryginalnego materiału