Polska chce dołączyć do kosmicznej ekstraklasy Europy

zbiam.pl 13 godzin temu
24 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu odbyło się Forum Sektora Kosmicznego. Była to już piąta edycja organizowanego co dwa lata wydarzenia przygotowana przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego (Polski Związek Przemysłu Kosmicznego). Jest to największa w Polsce...
Idź do oryginalnego materiału