Polsko-ukraińskie obrady parlamentu. "Prawda historyczna nie powinna nas dzielić"

wiadomosci.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: W Gdańsku odbędzie się konferencja na temat odbudowy Ukrainy


W Gdańsku zakończyła się 15. Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. Posiedzenie otworzyły wicemarszałek polskiego Sejmu Monika Wielichowska oraz wiceprzewodnicząca Rady Najwyższej Ukrainy Ołena Kondratiuk.
Idź do oryginalnego materiału