Sikorski dopuszcza kolejną inwazję Rosji. "Maskirowka"

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
- Ja to odczytuję jako przygotowanie do tak zwanej operacji pod fałszywą flagą. Rosjanie to robią standardowo, to jest część ich wręcz doktryny wojennej. Taka maskirowka czy zmyłka - mówił w TVN24 szef MSZ Radosław Sikorski. W ten sposób odnosił się do swoich ostrzeżeń przed prowokacjami ze strony Rosji. - Putin dosłownie kilka dni temu powiedział, iż jeżeli nastąpi atak na Rosję ze strony jakiegoś państwa NATO, to on będzie musiał odpowiedzieć - przypomniał.
Idź do oryginalnego materiału