Szef MON o wycofaniu sił amerykańskich w Polsce. "Nie ma żadnych decyzji"
dziennik.pl 4 tygodni temu
Zdjęcie: Władysław Kosiniak-Kamysz
Wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz zapewnił w piątek, iż nie ma decyzji o ograniczeniu obecności amerykańskich sił zbrojnych w Polsce. Czasem jedna brygada może być wstrzymana, żeby przyjechała na jej miejsce inna - dodał.
- Strona główna
- Polska
- Szef MON o wycofaniu sił amerykańskich w Polsce. "Nie ma żadnych decyzji"
Powiązane
Mariusz Błaszczak o F-35: To najlepszy samolot na świecie
12 godzin temu
Polska fabryka amunicji zdradza plany rozwoju
18 godzin temu
Przeleciały nad Warszawą. Mieszkańcy łapali za telefony
19 godzin temu
Polecane
Bosak mocno o "Lex Szarlatan": Nie tak działa państwo prawa
21 godzin temu
Uderzył poseł PiS. „Bez reakcji policjantów”
2 dni temu












