Wojsko odbiera satelitę od IcEye. „Nowy, kosmiczny wymiar działań Sił Zbrojnych RP”
rp.pl 4 tygodni temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Albert Zawada
W piątek Wojsko Polskie oficjalnie odebrało pierwszego satelitę rozpoznania radarowego MikroSAR od spółki IcEye. W sumie na orbicie są już cztery. Docelowo będzie ich sześć.
- Strona główna
- Polska
- Wojsko odbiera satelitę od IcEye. „Nowy, kosmiczny wymiar działań Sił Zbrojnych RP”
Powiązane
Mariusz Błaszczak o F-35: To najlepszy samolot na świecie
12 godzin temu
Polska fabryka amunicji zdradza plany rozwoju
17 godzin temu
Przeleciały nad Warszawą. Mieszkańcy łapali za telefony
18 godzin temu
Polecane
Bosak mocno o "Lex Szarlatan": Nie tak działa państwo prawa
20 godzin temu
Uderzył poseł PiS. „Bez reakcji policjantów”
2 dni temu












