Dzisiaj i jutro w porcie w Elblągu realizowane są ćwiczenia wojskowe. W związku z tym nad miastem mogą pojawiać się wojskowe śmigłowce, mogą być słyszalne huki, a na rzece Elbląg można zauważyć okręt uczestniczący w manewrach.
To zaplanowane działania szkoleniowe w ramach ćwiczeń „DZIELNY DZIK”. Proszę zachować spokój i nie niepokoić się zwiększoną aktywnością służb oraz wojska.
Michał Missan - Prezydent...