Węgry zakończyły eksploatację śmigłowców wschodniej produkcji

zbiam.pl 13 godzin temu
18 czerwca Ministerstwo Obrony Węgier poinformowało o wycofaniu z eksploatacji ostatnich śmigłowców wschodniej produkcji – bojowych Mi-24 oraz wielozadaniowych Mi-17.
Idź do oryginalnego materiału