Władimir Putin ma sobowtórów. Przebywają w zamknięci i pod ścisłą ochroną

3 miesięcy temu
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin wykorzystuje technologię doppelganger, czyli mówiąc wprost posiada sobowtórów. Znajdują się one w miejscach zamkniętych i przebywają pod ścisłą ochroną. Takie są ustalenia ukraińskiego wywiadu wojskowego. Andrij Jusow, przedstawiciel Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy, powiedział w rozmowie z „Ukraińską Prawdą” o tym, iż Władimir Putin ma sobowtórów. To w sumie nie jest żadna sensacja, a raczej potwierdzenie tego, co podejrzewano od dłuższego czasu. Nie do końca wiadomo, kiedy pojawia się prawdziwy prezydent Rosji, a kiedy zastępują go osoby łudząco do niego podobne. Podobnie postępował niegdyś Józef Stalin.
- Putin wykorzystuje technologię doppelganger. Jest to fakt oparty zarówno na wywiadzie operacyjnym, jak i na ocenach fizjonomistów i wielu innych specjalistów – podkreślił Andrij Jusow, przedstawiciel Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy.
Przedstawiciel ukraińskiego wywiadu zaznaczył też, iż wizyty Władimira Putina na czasowo okupowanym południu Ukrainy, są ustaleniem bezwzględnym. Według niego istniała bardzo duża różnica w zachowaniu i wyglądzie tzw. „Puti
Idź do oryginalnego materiału