"Nam nie trzeba Bundeswehry, bo wystarczy minus cztery". Taka była zima stulecia w Polsce
Zdjęcie: /Narodowe Archiwum Cyfrowe /
Obfite opady śniegu w wielu miejscach w Polsce i silne mrozy, czyli krajobraz, który w ostatnich latach był raczej rzadkością, przywołuje wspomnienie zimy stulecia - okresu z przełomu z 1978 i 1979 roku, gdy zima dała się Polakom mocno...










![Spotkanie hulajnogi z Iveco na Jarotach. Nastolatek w kasku miał sporo szczęścia [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47253/ffd9f7862b8172408aeac0c7eebea44b.jpg)